Souhlasíte s používáním Cookies?


vodni-banner-blastman.jpg

O BLASTMANu

LÍDR V OBLASTI SYSTÉMŮ ROBOTICKÉHO PÍSKOVÁNÍ

Blastman Robotics Ltd má více než 40 let zkušeností s poskytováním přizpůsobených aplikací pro průmysl silniční a železniční dopravy, slévárny, větrné elektrárny a energetický průmysl, nejrůznější ocelové konstrukce, letecký průmysl a mnohá další odvětví.

 

NAŠÍM CÍLEM JE POSKYTNOUT NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM VÝJIMEČNOU PŘIDANOU HODNOTU

prostřednictvím inovativních a přizpůsobených řešení, která kombinují vyšší efektivitu, spolehlivost a flexibilitu, výjimečnou kvalitu a výrazně zdokonalenou bezpečnost. Základem průkopnických řešení společnosti Blastman je maximální možný závazek k neustálému vzdělávání se, výzkumu a rozvoji. To nám umožňuje přizpůsobit se novým výzvám a čelit jim.

Blastman Robotics Ltd velmi oceňuje, že je vaším oddaným, podporujícím a spolehlivým partnerem. Údržba systému, který jste si vybrali, po celou dobu životnosti zařízení a podpora měnících se potřeb vaší společnosti.

Moderní robotická řešení společnosti Blastman jsou zdaleka nejekonomičtější a nejspolehlivější obchodní volbou, a to od železničních kolejových vozidel až po letecký průmysl.

pkit07.jpg

_r8a4637.jpg

UNIKÁTNÍ ROBOT BLASTMAN

Unikátní robot Blastman přináší inovativní řešení využívající nejnovější moderní technologie k překonání problémů při pískování.

Stále častěji je volbou číslo jedna pro instalace pískování na celém světě robot Blastman, který může být začleněn do linek abrazivního pískování a povrchových úprav.

 

SNADNÉ POUŽITÍ A ZAUČENÍ

Roboty Blastman se velmi snadno používají. Lze je ovládat ručně pomocí dvou joysticků, další funkce jsou dostupné prostřednictvím uživatelsky příjemné dotykové obrazovky.

Zaučení robotu se provádí ručním ovládáním robotu a zaznamenáváním jeho chodu. Existují i další metody zaučení, např. point-to-point, offline a parametrické zaučení.