Souhlasíte s používáním Cookies?


vodni-banner-blastman.jpg

PROČ BLASTMAN

Když uvažujete o novém pískovacím zařízení nebo o modernizaci vašeho stávajícího zařízení. Věnujte prosím pozornost následujícím argumentům, proč by společnost Blastman Robotics pro vás byla tím nejlepším řešením.


_r8a4643.jpg

EFEKTIVITA

PŘESNOST, VÝKONNOST A NEÚNAVNOST

Roboti Blastman jsou neúnavní pracovníci. Mají mnohonásobně vyšší efektivitu než jakýkoliv tradiční ruční pískovací systém. Vysoké efektivity je dosaženo vysokým tlakem, přesným ovládáním pískovacích trysek o velkém průměru a nepřetržitým provozem. Naši zákazníci dosahují výrazného zvýšení účinnosti díky nižší únavě ručních pískovaček, vyšším hodnotám tlaku a větší velikosti trysek.

Díky automatizaci robotu pracují noví operátoři stejně efektivně jako ti starší.


SPOLEHLIVOST

URČENO PRO FUNGOVÁNÍ V EXTRÉMNÍCH PODMÍNKÁCH

Celkem 40 let zkušeností ve strojírenství, výrobě a zajišťování dodávek robotických řešení pro pískování. Stovky řešení společnosti Blastman poskytují zákazníkům po celém světě po desetiletí vynikající spolehlivost a výkon. Nejdéle běžící instalace jsou v provozu více než 25 let, jsou využívány pro pískování již tisíce hodin.

Robotický systém vyžaduje pouze minimální postupy údržby, které mohou být prováděny operátory nebo pracovníky údržby na místě. Roboti Blastman pracují i v továrnách předních světových výrobců robotiky, a to kvůli jejich robustní konstrukci a vhodnosti do náročného prostředí pískovací kabiny.


ovladac-blastman-kopie.jpg

PROVOZUSCHOPNOST

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ

Jeden operátor může snadno ovládat řešení s více roboty. Po krátkém úvodním zaškolení může systém obsluhovat každý. Robotický systém funguje logicky a nevyžaduje žádné know-how robotiky. Manipulace s robotem pomocí joysticků je podobná jako u mnoha těžkých strojů a velmi rychle se ji naučí každý. Mnoho našich zákazníků pověřilo ovládáním robotu své původní pracovníky ručního pískování. Obsluha robotu je pro pracovníky také mnohem méně únavná. Umožňuje jim to pracovat delší dobu za současného snížení rizika pracovní neschopnosti a pracovních úrazů.

blastman-rameno-kopie.jpg

BEZPEČNOST

OCHRANA ZAMĚSTNANCŮ

Ruční pískování je extrémně fyzicky únavné, nezdravé a nebezpečné. Robotické řešení společnosti Blastman eliminuje veškeré obavy o bezpečnost a přináší bezpečnost na pracovišti do tohoto tisíciletí. Jediný ochranný prostředek, který operátor potřebuje, jsou špunty do uší, které chrání před hlukem. To je obrovský pokrok ve srovnání se všemi bezpečnostními zařízeními požadovanými při ručním pískování. Tato bezpečnostní zdokonalení výrazně snižují riziko úrazů na pracovišti a nemocnost u pracovníků při ručním pískování.

blastman-kvalita.jpg

KVALITA

OPTIMÁLNÍ KVALITA POVRCHU

Robotické řešení Blastman eliminuje riziko lidské chyby. Bez ohledu na denní dobu zajišťuje toto řešení konstantní vysokou kvalitu. Požadované čistoty a drsnosti je dosaženo pomocí řízeného úhlu pískování a tlaku v kombinaci se správnou volbou abrazivního materiálu. Během instalace Blastman Robotics zajistí nastavení všech parametrů procesu zákazníka pro dosažení optimální drsnosti a stupně přípravy. Blastman Robotics navíc nabízí zákaznickou podporu v případě jakýchkoliv problémů s kvalitou pískování.